Virtualizacija

VIRTUALIZACIJA

Virtualizacija suteikia galimybę viename fiziniame serveryje vienu metu veikti kelioms operacinėms sistemoms, taip efektyviai išnaudojant serverio resursus. Šiuo metu diegiame ir prižiūrime virtualizacijos technologijų lyderių kompanijų „Microsoft“ ir „VMWare“ produktus, skirtus serveriams ir darbo vietos virtualizuoti. UAB „Inida“ nuo 2006 metų yra „Microsoft“ sertifikuotas partneris. Mes analizuojame klientų IT infrastruktūrą, patariame, kaip mažiausiomis sąnaudomis įdiegti vitualizacijos technologijas, kaip panaudoti jau esamos infrastruktūros pajėgumus.

VIRTUALIZACIJOS NAUDA

Siekiant daug efektyvesnio serverių išteklių panaudojimo reikalinga virtualizacija. Dažnai vidutinis serverių resursų išnaudojimas nevirtualizuotoje infrastruktūroje siekia iki 20%, o virtualizacija leidžia pasiekti iki 80% serverių resursų išnaudojimą.
Mažėja įmonės sąnaudos techninei įrangai įsigyti ir palaikyti, serverių veikimui ir jų aušinimui, sunaudojamai elektros energijai, serverių patalpoms. Virtualizacijos technologijos taupo lėšas, kadangi aparatinei įrangai taikomi mažesni suderinamumo reikalavimai, o ir pačios įrangos reikia mažiau.
Virtualizacija naudinga įmonėms, kurių verslo modelis reikalauja greito IT prisitaikymo prie naujų rinkos sąlygų, kadangi virtualias mašinas galima greitai perkelti iš vieno fizinio serverio į kitą, nenutraukiant veiklos arba ją nutraukiant minimaliam laikotarpiui.
Virtualizacija leidžia greičiau šalint gedimus, atnaujinamas serverių darbingumas.

 

Iškilus klausimams - kreipkitės:

Skambinkite tel. 8 687 30121
Rašykite el. paštu [email protected]
Susisiekite su savo asmeniniu vadybininku