Terminalinės darbo vietos

TERMINALINĖS DARBO VIETOS

Terminalų tarnybinė stotis – puiki galimybė išnaudoti tarnybinės stoties galingumą ir senesnius kompiuterius. Visas darbas atliekamas terminalų tarnybinėje stotyje. Senus, dažnai jau nebenaudojamus stacionarius kompiuterius galima panaudoti paverčiant šiuos terminaliniais kompiuteriais. Pastebėta, kad tokiu būdu puikiai sekasi dirbti su toli esančiais naudotojais, kuriems pakanka mažesnės darbo spartos.

Terminalinė darbo vieta – kompiuteris, kuris neatlieka jokių informacijos apdorojimo užduočių, tačiau formuoja užduotis, atvaizduoja jų rezultatus, gautus iš tarnybinės stoties.

TERMINALINIAI KOMPIUTERIAI TINKA:

Viešojo administravimo, švietimo organizacijoms;
Smulkaus verslo įmonėms;
Finansiniam sektoriui;
Sveikatos apsaugos įstaigoms;
Skambučių centrams.

Viena iš svarių priežasčių, kodėl naudinga laikyti terminalinius kompiuterius, yra finansinė nauda (ilgesnis įrangos gyvavimo laikas, greitas darbingumo atnaujinimas, mažesnis poreikis įsigyti naują įrangą) ir saugumo užtikrinimas (naudotojų kontrolė, rezervinių kopijų kūrimas, lengvesnis duomenų atkūrimas, paprastesnis administravimas).

Sprendimus, susijusius su terminaliniais kompiuteriais, kuriame atsižvelgę į esamą infrastruktūrą ir kliento poreikius. Pritaikoma tinkamiausia techninė ir programinė įranga.

 

Iškilus klausimams - kreipkitės:

Skambinkite tel. 8 687 30121
Rašykite el. paštu [email protected]
Susisiekite su savo asmeniniu vadybininku