IT sprendimai švietimui

Platus IT įrangos prekių asortimentas ir ilgametė UAB „Inida“ patirtis dirbant su Lietuvos švietimo įstaigomis užtikrins, jog bendradarbiavimas su mumis bus sklandus. Atsižvelgdami į kiekvienos mokymo įstaigos poreikius, pasiūlysime tinkamiausią IT įrangą, surengsime reikalingus apmokymus, kaip ja naudotis ir konsultuosime Jus rūpimais klausimais.Mes esame didžiųjų technologijų kompanijų partneriai:Visais klausimais kreipkitės į mokyklų projektų vadybininką -
Audrius Vaičiūnas

Audrių Vaičiūną

audrius.vaiciunas@inida.lt
+370 687 35261

Švietimo įstaigų atsiliepimai apie bendradarbiavimą su mumis:

„Inida“ klientai esame jau labai ilgai, todėl visapusiškai pasitikime šia įmone. Mums patinka bendrauti su savo srities profesionalais, taip pat vertiname asmeninį dėmesį, kurį gauname bendradarbiaudami su šią įmone. Labai patogu turėti asmeninį vadybininką, kuris ne tik pataria renkantis įvairią IT įrangą, žino ir supranta mūsų mokymo centro poreikius, bet ir pritaiko mums individualią kainodarą.

Kauno technikos profesinio mokymo centras

Ričardas Liekis
IT specialistas

Su įmone UAB „Inida“ bendradarbiaujame jau 5 metus. Iš šios įmonės perkame kompiuterinę, programinę ir tinklinę įrangą. Pagrindinė priežastis kodėl mūsų mokykla bendradarbiauja su šia įmone, nes ji sugeba pasiūlyti tinkamą kompiuterinę ir tinklinę įrangą už tinkamą kainą. Lyginant su konkurentais, komponentų kainos šioje įmonėje yra vienos mažiausių, o ir prireikus patarimo renkantis įrangą ar priimant svarbius sprendimus visada galima pasikonsultuoti su savo darbą gerai išmanančiais vadybininkais. (Ačiū, vadybininkui Giedriui Raulinaičiui). Taip pat puikiai savo darbą atlieka ir garantinio aptarnavimo personalas, kuris operatyviai pakeičia sugedusius kompiuterių komponentus naujais, kad mūsų mokyklos kompiuterinė įranga galėtų veikti nenutrūkstamai, užtikrintai ir be trikdžių.

Kauno Simono Daukanto progimnazija

Evaldas Kemzūra
IT sistemų administratorius

Nors bendradarbiauti su „Inida“ pradėjome neseniai, bet nuoširdžiai šią įmone galėtume rekomenduoti kitiems. Visada išsamiai pakonsultuoja renkantis kompiuterinę įrangą, atkreipia dėmesį į mūsų poreikius. Iškilus klausimams ar tiesiog norint patarimo, skambiname savo asmeniniam vadybininkui (Audriui) ir žinome, jog jis operatyviai mums pagelbės.

Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcinis centras

Šarūnas Gerulaitis
L. e. direktoriaus pareigas

Esame patenkinti sklandžiu kompiuterinės technikos tiekimu. Pandeminiu laikotarpiu kompiuterių paklausa labai išaugo, todėl ne kiekviena įmonė geba aprūpinti reikalinga technika visai informacinių technologijų klasei sklandžiai ir gana greitai. Tai geba "Inida". Linkiu ir toliau vadovautis įmonės šūkiu - "Sklandus IT tiekimas".

Jonavos Senamiesčio gimnazija

Darius Mockus
Direktorius