IT sprendimai švietimui


 

Mes esame didžiųjų technologijų kompanijų partneriai:

 

  • Siūlome platų mokymo įstaigoms skirtą IT įrangos asortimentą;
  • Individualiai Jūsų mokymo įstaigai galime surengti Jus dominančios IT įrangos pristatymą bei suteikti galimybę įrangą išbandyti.
  • Išsirinkus mūsų siūlomus produktus, suorganizuosime mokymus, kaip efektyviai su jais dirbti. Populiariausi mokymai, kuriuos renkasi mokyklos:
    • „Samsung Flip“ interaktyviųjų ekranų panaudojimo galimybės.
    • „Magnum AIO kompiuteriai“, kodėl tai puikus pasirinkimas mokymo įstaigoms?

 

Visais klausimais kreipkitės į mokyklų projektų vadybininkę -
Kamilė Kubaitienė

Kamilę Kubaitienę

[email protected]
+370 620 59034

 

Švietimo įstaigų atsiliepimai apie bendradarbiavimą su mumis:

„Inida“ klientai esame jau labai ilgai, todėl visapusiškai pasitikime šia įmone. Mums patinka bendrauti su savo srities profesionalais, taip pat vertiname asmeninį dėmesį, kurį gauname bendradarbiaudami su šią įmone. Labai patogu turėti asmeninį vadybininką, kuris ne tik pataria renkantis įvairią IT įrangą, žino ir supranta mūsų mokymo centro poreikius, bet ir pritaiko mums individualią kainodarą.

Kauno technikos profesinio mokymo centras

Ričardas Liekis
IT specialistas

Su įmone UAB „Inida“ bendradarbiaujame jau 5 metus. Iš šios įmonės perkame kompiuterinę, programinę ir tinklinę įrangą. Pagrindinė priežastis kodėl mūsų mokykla bendradarbiauja su šia įmone, nes ji sugeba pasiūlyti tinkamą kompiuterinę ir tinklinę įrangą už tinkamą kainą. Lyginant su konkurentais, komponentų kainos šioje įmonėje yra vienos mažiausių, o ir prireikus patarimo renkantis įrangą ar priimant svarbius sprendimus visada galima pasikonsultuoti su savo darbą gerai išmanančiais vadybininkais. (Ačiū, vadybininkui Giedriui Raulinaičiui). Taip pat puikiai savo darbą atlieka ir garantinio aptarnavimo personalas, kuris operatyviai pakeičia sugedusius kompiuterių komponentus naujais, kad mūsų mokyklos kompiuterinė įranga galėtų veikti nenutrūkstamai, užtikrintai ir be trikdžių.

Kauno Simono Daukanto progimnazija

Evaldas Kemzūra
IT sistemų administratorius

Nors bendradarbiauti su „Inida“ pradėjome neseniai, bet nuoširdžiai šią įmone galėtume rekomenduoti kitiems. Visada išsamiai pakonsultuoja renkantis kompiuterinę įrangą, atkreipia dėmesį į mūsų poreikius. Iškilus klausimams ar tiesiog norint patarimo, skambiname savo asmeniniam vadybininkui (Audriui) ir žinome, jog jis operatyviai mums pagelbės.

Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcinis centras

Šarūnas Gerulaitis
Direktorius

Esame patenkinti sklandžiu kompiuterinės technikos tiekimu. Pandeminiu laikotarpiu kompiuterių paklausa labai išaugo, todėl ne kiekviena įmonė geba aprūpinti reikalinga technika visai informacinių technologijų klasei sklandžiai ir gana greitai. Tai geba "Inida". Linkiu ir toliau vadovautis įmonės šūkiu - "Sklandus IT tiekimas".

Jonavos Senamiesčio gimnazija

Darius Mockus
Direktorius