UAB „Inida“ 20-ties metų jubiliejų pažymėjo pasodindama ąžuolą (2013.01.01)

     Šią gražią ąžuolų sodinimo akciją treti metai iš eilės organizuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė. Šių metų spalio mėn.  01 dieną 26 ąžuolus pasodino jubiliejines sukaktis mininčios įmonės, rūmų klubai ir kiti nariai. Dabar verslo ąžuolų giraitėje augs jau 61 naujas medis.
     Kaip žinia, 20-ties metų sukaktis įmonei nėra mažas skaičius, todėl UAB „Inida“ direktorius Ramūnas Dirvelis džiaugėsi, kad šis jubiliejinis gimtadienis buvo įprasmintas ne tik švente, tačiau ir ilgamečiu augalu, kuris simbolizuos tvirtos ir stabilios lyg ąžuolas UAB „Inida“ įmonės padėtį rinkoje, nepaisant to, kad per tiek metų teko susidurti su įvairiausiomis kliūtimis. Tuo tarpu kiti UAB „Inida“ darbuotojai linkėjo gyvuoti įmonei dar mažiausiai 20 metų.
     Ąžuolus akcijos metu padėjo sodinti ir patarimus dalijo Dubravos eksperimentinės mokomosios urėdijos specialistai, todėl tikimasi, kad ąžuoliukai prigis lengvai. Ąžuolai auga kelis šimtus metų, todėl tai kartu ir palikimas istorijai, ir vieta į kurią galės ateiti tiek darbuotojai, tiek jų vaikai.