Microsoft 365

„Microsoft 365“ (anksčiau - "Microsoft Office 365") sparčiai populiarėjantis verslo paketas, kuris neapsiriboja tik „Office 2019“ programų paketu, bet siūlo daug papildomų programų, kurios leis efektyviau bendradarbiauti su kolegomis, patogiau ir greičiau dalintis informacija. Gaukite „Office 2019“ programų versijas, duomenų saugyklą, saugų ir patikimą elektroninį paštą, „SharePoint“ ir įvairias kitas programas, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto plano. Pradėti naudotis programomis, įtrauktomis į „Microsoft 365” paketus, bus nesunku, o po kelių mėnesių bus sunku įsivaizduoti, kaip buvo galima dirbti be jų.

Be visiems gerai žinomų programų: „Word”, „Excel”, „PowerPoint” ir kt., norime išskirti kelias populiariausias programas:

  • „Teams“ – programėlė interaktyviam komandos darbui. Pridėkite visus savo komandos narius ir tiesiogiai su jais susirašinėkite, bendraukite grupelėmis, siųskite failus, komentuokite. Taupykite savo laiką neorganizuodami papildomų susitikimų, viską aptarkite „online“ per „Teams“. Nebeįsivaizduojame savo kasdieninio darbo be šios programėlės.
  • „OneDrive“ – failų saugykla. Kiekvienas darbuotojas turės po 1TB debesies talpos, kur galės kelti ir kaupti savo įvairius failus ir vėliau juos pasiekti iš bet kur ir žinoma kontroliuoti, kas gali matyti ar redaguoti įkeltus failus.
  • „Yammer“ – vidinis socialinis įmonės tinklas. Turėkite tik savo įmonės socialinį tinklą, dalinkitės jame įvairia informacija bei nuotraukomis, komentuokite, kurkite tarpusavio ryšius.
  • „Planner“ – planavimo programa. Planuokite savo ir kolegų darbus, organizuokitės bendrus projektus ir matykite, kaip vykdote užduotis, žingsnis po žingsnio. Ši programėlė leis organizuoti darbą virtualiai. Kiekvienas planas turi savo lentelę, kur galite tvarkyti užduotis priskirdami jas atskiroms grupėms.

Tai tik maža dalis paslaugų, kurias galite įsigyti pasirinkę atitinkamus „Microsoft 365“ planus. Žinome, jog prie naujų technologijų reikia priprasti, o mes esame tam, kad Jums padėtume ir pakonsultuotume. Kreipkitės į savo asmeninį vadybininką. Jei jo dar neturite, rašykite mums [email protected]

„MICROSOFT 365“ PLANAI:

    Microsoft 365 Business Basic Microsoft 365 programos verslui Microsoft 365 Business Standard Microsoft 365 Business Premium

Office taikomosios programos

Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher.
Galima įdiegti penkiuose vartotojo įrenginiuose
  + + +

Office žiniatinklio versijos

Word, Excel, PowerPoint, OneNote
+ + + +

OneDrive verslui – failų saugykla

1TB – vienam vartotojui
+ + + +

El. paštas, kalendorius ir kontaktai

Pasirinktas el. pašto domeno adresas ir el. pašto išteklių nuoma su 50 GB pašto dėžute
+   + +

Teams

Programėlė interaktyviam komandos darbui
+   + +

Yammer

Įmonės socialinis tinklas
+   + +

Planner

Komandos užduočių valdymo įrankis
+   + +

Sharepoint

Įmonės intranetas, kuriame bendrinama informacija
+   + +

Outlook Customer Manager

Santykių su klientais valdymo programėlė
    + +

Bookings

Laiko rezervavimo įrankis jūsų klientams
    + +

Intune

Veikia kaip įmonės įrenginių valdymo modulis
      +

Azure informacijos apsauga

Reguliuoja naudotojų teises ir bendrąsias nuostatas
      +
  Kaina, €/mėn. be PVM

4,78 €

8,49 €

9,98 €

16,89 €Pagrindiniai „Microsoft“ planai yra pritaikyti įmonėms iki 300 žmonių (nes jais gali naudotis ne daugiau 300 vartotojų). Todėl „Microsoft“ turi papildomus planus, pritaikytus specialiai didelėms įmonėms su dar daugiau programų ir privalumų:

  • „Microsoft Office 365 E1“  • „Microsoft Office 365 E3“  • „Microsoft Office 365 E5“