Magnum

„MAGNUM“ KOMPIUTERIAI NAMAMS, VERSLUI IR ŽAIDIMŲ MĖGĖJAMS

Atsižvelgę į per ilgametę patirtį išgirstus naudotojų poreikius, pristatome naujos kartos „Magnum“ prekiniu ženklu pažymėtus kompiuterius. Šie kompiuteriai padaro darbą greitesnį, paprastesnį, o laisvalaikį dar malonesnį. Šiuolaikinio pirkėjo reikalavimus atitinkantys kompiuteriai, kurių pagrindiniai akcentai – užtikrintas, tylus kompiuterio darbas, iki trijų kartų sumažintas elektros energijos sunaudojimas ir kompiuterio komponentai, kurie pagaminti iš nekenksmingų ir gamtos išteklius tausojančių medžiagų.
 

Naujiena! Namams ir verslui „Viskas viename“ serija

Magnum AIO

Namų vartotojams siūlome „Magnum Home“ seriją:

Magnum Home 300

Magnum Home 500

Magnum Home 700

Verslui siūlome „Magnum Office“ seriją:

Magnum M250/2000 IN500.01

Magnum M350/2000 IN500.01

Magnum Office 500.01 S

Magnum Office 500.01 T

Ieškantiems aukščiausio lygio kompiuterio darbui rekomenduojame „Magnum Pro“:

Magnum Pro+ 700

Žaidimų mėgėjams skirta „Magnum Game“ serija:

Magnum Game I

Magnum Game II

Magnum Game III

Magnum Game Lite

 

„MAGNUM“ KOMPIUTERIŲ PRIVALUMAI

Kompiuteriai „Magnum“ 2010, 2011 ir 2014 metais už aukštą gaminių kokybę: našumą, elektros energijos taupymą, gamybą iš gamtai nekenksmingų komponentų apdovanoti „Lietuvos metų gaminys“ medaliais.

Kompiuteriai gaminami laikantis griežtų kokybės ir kokybės vadybos reikalavimų, atitinkančių ISO 9001 ir ISO 14001 standartus.

Mūsų kompiuteriai ženklinami CE, todėl nuolat privalome rūpintis jų kokybe. Kompiuteriai testuojami įvairiose laboratorijose: „R&D akustika” ir VĮ Vilniaus metrologijos centras atliekami triukšmo matavimai, bandymų centre UAB „Ratesta” ir UAB sertifikavimo centre „Sertika” – saugos ir kiti laboratoriniai bandymai, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyboje tikrinamas elektromagnetinis suderinamumas.

Kompiuteriuose naudojami tik aukštos kokybės gamintojų komponentai: „Intel“, „Asus“, „Gigabyte“, „WD“ ir kt.

Kompanija „Inida“ už kiekvieną pagamintą kompiuterį „Magnum“ moka taršos mokestį už galimą kenksmingą elektroninio prietaiso poveikį gamtai. Iš mokesčio kaupiamos lėšos skiriamos aplinkosaugos priemonėms įgyvendinti bendru Lietuvos mastu.

Kompanija „Inida“ suteikia savo gaminiams 2–3 metų garantiją. Klientui padengiamos garantinio gaminio transportavimo išlaidos nuo kliento durų iki „Inida“ serviso ir atgal.

Garantiją visiems produktams galite pratęsti iki 5 metų.

Pirkdami pas mus Jūs galite pratęsti standartinį prekės garantijos laikotarpį iki 5 metų. Mes pasirūpinsime, kad dėl savo įsigyto įrenginio būtumėte ramūs visą jo naudojimo laikotarpį.

Įsigijus garantijos pratęsimą, įrangą remonto atveju paimsime iš Jūsų darbo vietos ir grąžinsime nemokamai visoje Lietuvoje.

„MAGNUM“ KOMPIUTERIŲ SERIJOS:

SUSISIEKITE DĖL „MAGNUM“ ĮRANGOS GARANTIJOS PRATĘSIMO

 
  • Skambinkite tel. +370 37 31 12 24
  • Rašykite el. paštu  [email protected]
  • Susisiekite su savo asmeniniu vadybininku