Lojalumo programa verslo klientams

Kodėl tai patogu?

Asmeninis vadybininkas taupo Jūsų laiką. Turėsite savo asmeninį vadybininką, kuris atsakys į visus klausimus, konsultuos, supažindins su naujienomis. Bendraukite su juo Jums patogiomis priemonėmis (susisiekite su asmeniniu vadybininku skambindami, rašydami el. paštu, skype ar užsisakydami Inida.lt el. parduotuvėje).

Nuolaidos ir individuali kainodara taupo Jūsų pinigus. Kuo daugiau pirksite, tuo didesnę nuolaidą galite gauti. Apyvartos suma skaičiuojama nuo pirmo įsigijimo ir yra kaupiama.  Su kiekvienu pirkimu augant Jūsų įmonės apyvartai suteiksime didesnes registruoto, sidabrinio, auksinio ar VIP kliento nuolaidas visoms prekėms. Suteikta nuolaida galios nuolat ir be jokių papildomų sąlygų.  Kainas su nuolaida visada matysite savo Inida.lt paskyroje.

Patogus užsakymų ir serviso valdymas nekelia rūpesčių.

 Visas užsakytas prekes, nepriklausomai nuo sumos, auksiniams ir VIP klientams, pristatome nemokamai.

 E-parduotuvėje matysite visą savo pirkimų istoriją ir prekių garantijos galiojimo laiką. Kelių klavišų paspaudimu, galite internetu registruoti gedimą, matyti remonto eigą. Auksiniai ir VIP klientai serviso paslauga „Nuo durų iki durų“ naudojais nemokamai (paslauga „Nuo durų iki durų“ – tai garantinės prekės paėmimas iš Jūsų biuro ir po remonto pristatymas į atgal į Jūsų biurą).

Suteiksime atidėtą mokėjimą. Užsakant internetu, galėsite pasirinkti atidėtą mokėjimo būdą ir prekes išsiųsime greičiau, o Jūs galėsite atsiskaityti po prekių pristatymo.

LOJALIŲ VARTOTOJŲ PRIVALUMAI

  REGISTRUOTAS VARTOTOJAS SIDABRINIS VARTOTOJAS Pirkęs už 600 € ir daugiau su PVM AUKSINIS VARTOTOJAS Pirkęs už 3000 € ir daugiau su PVM VIP VARTOTOJAS Pirkęs už 15000 € ir daugiau su PVM
Asmeninins vadybininkas + + + +
Specialūs pasiūlymai ir individuali kainodara   + + +
Paslauga „Nuo durų iki durų“ nemokamai     + +
Nemokamas prekių pristatymas     + +
Netaikomas administracinis mokestis     + +
Kredito limitas       +