Įvertinimai

PASIEKIMAI, APDOVANOJIMAI, SERTIFIKATAI

Esame vertinami verslo ir fizinių klientų ir turime svarbių apdovanojimų Lietuvos mastu, be to, už ilgalaikį ir atsakingą darbą esame įgiję ir užsienio partnerių pasitikėjimą.

2017 m. 13-ą kartą „Verslo žinių“ organizuotame renginyje „Gazelė 2016“ UAB „Inida“ pripažinta kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių. UAB „Inida“ taip pat gali pasidžiaugti laimėjusi „Gazelė 2015“ bei „Gazelė 2014“.

2017 m. pelnėme sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2016“, patvirtinantį mūsų mokumą partneriams, prekių ir paslaugų tiekėjams. Šis sertifikatas liudija, kad esame finansiškai patikimi, tai yra galime laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2016“ sertifikatą – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų. Toks sertifikatas įmonei suteikiamas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 1,7 proc. Šis sertifikatas mums svarbus tuo, kad esame įvertinta kaip sąžininga įmonė ir galime įgyti didesnį pasitikėjimą mūsų įmone tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Esame atidūs aplinkai ir mąstome globaliai, todėl 2017 m. įdiegėme ir aplinkos vadybos sistemą - 14001:2015 (atsinaujinome anksčiau turėtą aplinkos vadybos sistemą - 14001:2005). Mūsų gaminama įranga yra nekenksminga aplinkai ir atitinka aplinkos apsaugos reikalavimus. Norime mažinti neigiamą poveikį aplinkai, susijusį su gaminamais produktais, todėl mūsų kompiuteriai gaminami iš nekenksmingų ir gamtos išteklius tausojančių medžiagų, taip pat taupantys elektros energiją. Taip pat priimame bet kokios rūšies elektronines atliekas, galime jas paimti tiesiai iš Jūsų biuro.

Mums malonu, kai galime sėkmingai augti savo paslaugomis, sprendimais ir produktais, kartu prisidėdami prie Jūsų verslo sėkmės, todėl 2017 m. įdiegėme kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2015 (atsinaujinome anksčiau turėtą kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2008). Viena pagrindinių priemonių mūsų patikimumui Jums užtikrinti – efektyviai funkcionuojančios vadybos sistemos, kurios lemia įmonėje vykdomų procesų nuoseklumą ir apibrėžtumą, sistemingą užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą, leidžia įgyti didesnį naudotojų pasitikėjimą.

Džiaugiamės ir norime atkreipti dėmesį, jog jau nuo 2014m. esame oficialūs Lenovo partneriai Lietuvoje. 2017 m. įgijome Platinum PC Partner sertifikatą ir nuo šiol esame platininiai Lenovo partneriai. Tai reiškia, kad galime Jums garantuoti geras Lenovo produktų kainas ir platų produktų pasirinkimą. Taip pat užtikriname individualių komplektacijų stacionarių ir nešiojamų kompiuterių užsakymus iš gamintojo, pagal kliento pageidavimus.

UAB „Inida“ 2014 m. gegužės mėnesį pristatė naują šiuolaikiško dizaino gaminį, kompiuterį, integruotą monitoriuje, „Magnum AIO“ (AIO angl. k. All-in-one; liet. k. viskas viename), kuris „Lietuvos metų gaminys 2014“ konkurse buvo įvertintas aukso medaliu. Kompiuteris „Magnum AIO“ – tai našus, užimantis mažai vietos, energiją taupantis, pajungiamas vienu laidu kompiuteris, turintis visas stacionaraus kompiuterio charakteristikas.

Nuo 2011 metų esame paskelbti „Intel“ platininiais partneriais. Šis įvertinimas mums svarbus, nes galime plėsti savo verslo ribas ir išnaudoti naujas galimybes perparduodami „Intel“ technologijas. Laikydami įvairiausius su personalo kvalifikacija ir su mūsų gaminių kokybe susijusius suderinamumo testus savo klientams galime suteikti patikimą informaciją, drąsiai rekomenduoti ir įgyvendinti novatoriškus sprendimus, pagrįstus „Intel“ technologijomis.

UAB „Inida“ sukurtas kompiuteris antrus metus iš eilės konkurse „Lietuvos metų gaminys 2011“ buvo įvertintas kaip aukštos kokybės, patikimas, gamtai draugiškas ir visais požiūriais saugus. Sidabro medaliu įvertintas „Magnum Office 500“ serijos gaminys itin nedidelis ir tuo pat metu atitinkantis visus šiuolaikinių verslo įmonių, valstybinių ar švietimo įstaigų poreikius – našus, taupantis elektros energiją, pagamintas iš gamtai nekenksmingų komponentų.

Kompiuteris „Magnum PRO+“ konkurse „Lietuvos metų gaminys 2010“ apdovanotas aukso medaliu. Dviejų lygių ekspertams ir įvairioms pramonės ir verslo šakoms atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti aukso medalį „Magnum PRO+“ už aukštą gaminio kokybę – garantuojamą patikimą darbą, ekonomiją ir ekologiją.

Nuo 2007 iki šiandien esame „Microsoft“ partneriai. „Microsoft“ sertifikuoto partnerio statusą gali gauti nepriklausoma kompanija, teikianti „Microsoft“ produktus ar paslaugas. Pagal reikalavimus keliamus sertifikuotiems partneriams privalėjome bent 5 metus dirbti su „Microsoft“, išlaikyti testus ir įrodyti savo žinias ir įgūdžius šioje srityje. Turėdami šį statusą savo klientams esame naudingi, nes galime padėti įvairiuose IT projektuose surasti konkrečius IT sprendimus. Turime 24 valandų prieigą prie „Microsoft“ palaikymo tarnybos, kuri padeda atsakyti į visus Jums ir mums iškilusius klausimus.