Įrangos priežiūra IT MASTER

PASLAUGA „IT MASTER“

„IT Master“ – tai kompleksinė informacinių sistemų priežiūros paslauga. Ši paslauga leidžia bendrovėms sutaupyti lėšas, kurios būtų skirtos IT administratoriui išlaikyti. Jei norite išvengti rūpesčių, susijusių su įsigytų kompiuterių ir periferinių įrenginių administravimu, mes siūlome savo specialistus. „IT Master“ aukštos kvalifikacijos inžinierių komanda, kurie nuolat dalyvauja įvairiuose projektuose ir mokymuose – kelia savo kvalifikaciją, dirba ir konsultuojasi su IT įrangos gamintojų specialistais. Mūsų inžinieriai turi įvairios IT projektų diegimo ir priežiūros patirties. Mes galime ne tik greitai atlikti darbus, kvalifikuotai valdyti ir tvarkyti Jūsų kompiuterius, serverius, į juos įdiegtą programinę įrangą ir rūpintis duomenų apsauga bei konsultuoti įmonių IT priežiūros administratorius. Tai profesionalu ir nebrangu.

„IT MASTER“ YRA SKIRTA:

Didelėms ir mažoms įmonėms, kurios turi nuo 1 iki 200 kompiuterių, sujungtų į tinklą, serverių.
Įmonėms, kurios naudojasi interneto ryšio paslaugomis, dirba su specializuotomis programomis.
Įmonėms, kurios nori, kad kompiuterinė įranga netrikdytų jų darbo ir būtų sumažinta rizika, kurią gali sukelti netvarkingas IT ūkis (pagalvokite apie prarastus duomenis, įsilaužėlius ir t.t.).

„IT MASTER“ YRA NAUDINGA, NES:

Galite daugiau laiko skirti savo pagrindinei veiklai.
IT priežiūrą atlieka ne vienas žmogus, o įvairių sričių specialistų komanda: kompiuterių, programų, tinklų, serverių, interneto ir kiti.
Užtikrinamas nenutrūkstamas Jūsų darbas! Jums nereikės gaišti laiko įvairių gedimų kompiuterių ūkyje šalinimui bei jo atnaujinimui.
Kompiuterius prižiūrime 24 val. per parą, 365 dienas per metus.
Pasirūpinsime Jūsų informacijos saugumu.
Siūlome skaidrią ir dokumentais fiksuojamą sistemą, veikiančią taip, kaip nori įmonės vadovas.

Pasirašius ilgalaikio aptarnavimo sutartį, „IT Master“ specialistai periodiškai atlieka įmonės kompiuterių, tarnybinių stočių, periferijos įrenginių, tinklinės įrangos priežiūrą, reikalingą užkirsti kelią esamiems ar galimiems gedimams. Klientas gali nemokamai išsikviesti techninio centro specialistą ar konsultuotis telefonu. Taip pat gauti nuolaidas pirkdamas įrangą mūsų parduotuvėje. Techninio centro specialistai, nepaisant iškvietimų skaičiaus, mažiausiai kartą per mėnesį profilaktiškai atlieka informacinės sistemos priežiūros darbus: patikrina aparatūrinę dalį, išvalo atmintį, atnaujina antivirusinę programą ir kt. Nuolatinė įmonės informacinės sistemos priežiūra padeda išvengti daugumos gedimų ir užtikrina operatyvų jų šalinimą.

„IT MASTER“ DARBO SPECIFIKA:

Reguliarus informacinės sistemos būklės patikrinimas ir galimų gedimų pašalinimas.
Duomenų, interneto, terminalų, spausdinimo serverių instaliavimas, konfigūravimas ir priežiūra.
Kompiuterių tinklo konfigūravimas ir bendrų išteklių panaudojimo optimizavimas.
Informacinės sistemos ir duomenų praradimo prevencinė apsauga. Nemokamos konsultacijos darbo vietoje ir telefonu. Nemokamas eksploatacinių medžiagų ir įsigytos naujos įrangos pristatymas ir prijungimas.
Nemokamas garantinės ir negarantinės sugedusios kompiuterių įrangos paėmimas iš kliento, parvežimas atgal ir prijungimas.
Konsultacijos optimalaus aparatūrinės ir programinės įrangos įsigijimo ir eksploatavimo klausimais.
Efektyvus Jūsų išlaidų planavimas – fiksuoto abonentinio mokesčio kainai neturės įtakos reikalingi atlikti papildomi darbai.

Šiandien mes prižiūrime įvairius kompiuterių ūkius, kuriuos sudaro nuo keleto iki kelių šimtų kompiuterių ir serverių, bei specializuotas serverių saugyklas. Šiuo metu daugiau nei 100 verslo įmonių patikėjo savo kompiuterių sistemų priežiūrą mums.

ĮPRASTOS IT PROBLEMOS:

Kasdieniai darbai stoja dėl nuolatinių kompiuterinės įrangos gedimų ar įvairių kitų su IT įranga susijusių trikdžių.
Bandymai pašalinti IT įrangos gedimų problemas pridaro dar daugiau žalos nei padeda išspręsti problemą.
Norite atnaujinti savo IT įrangą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti ir kaip tai optimaliai atlikti.

REAKCIJOS LAIKAS

„IT Master“ privalumas – operatyvi reakcija į iškilusias problemas. Smulkių ir neskubių problemų šalinimas derinamas su klientu individualiai. Sugedus įrangai, jau tą pačią diena ji gali būti pristatytą į mūsų servisą, o problemos, sprendžiamos prisijungus nuotoliniu būdu, gali būti tvarkomos valandos ar kelių valandų laikotarpiu.

GARANTUOJAMAS KONFIDENCIALUMAS

Mes garantuojame jūsų įmonės informacijos saugumą. Įsipareigojame neatskleisti bet kokio pobūdžio duomenų, dokumentų, informacijos, susijusios su Jūsų įmonės veikla.

PIRMINIS INFORMACINĖS SISTEMOS AUDITAS

Prieš pasirašant priežiūros sutartį, mes susipažįstame su kliento eksploatuojama kompiuterine įranga: nustatome IT ūkio būklę, duomenų saugumą, įvertiname elektroninio pašto, tinklo patikimumą. Remiantis šia informacija, numatome informacinės sistemos optimizavimo ir tobulinimo kryptis, pateikiame rekomendacijas, nustatome priežiūros kainą. Atsižvelgiant į kliento poreikius, analizuojamos IT ūkio probleminės grandys, jų tvarkymo strategija, veiksmų eiga, pateikiama reikalingos įsigyti įrangos sąmata. Pasirašant sutartį, IT ūkio apžiūra ir įvertinimas atliekamas nemokamai.

DETALUS APARATŪRINĖS IR PROGRAMINĖS ĮRANGOS AUDITAS IR DOKUMENTACIJOS PARUOŠIMAS

Pasirašius įmonės informacinės sistemos priežiūros sutartį, pagal kliento pageidavimus galime sudaryti detalų kompiuterių aparatūrinės dalies, programinės įrangos, kompiuterių tinklo topologijos auditą ir paruošti jų charakteristikos aprašymus. Remiantis rezultatais, atliekami programinės ir aparatūrinės įrangos pakeitimų, atnaujinimų sąrašai, numatomos reikalingos investicijos. Mūsų specialistai už palankią kainą atliks kokybišką Jūsų įmonės IT ūkio auditą, įvertins Jūsų darbuotojų poreikius. Klientui pageidaujant, IT ūkio detalus inventorizacijos auditas – aparatūrinės ir programinės įrangos įvertinimas ir sutvarkymas – gali būti atliktas ir neužsisakant nuolatinės IT ūkio priežiūros paslaugos.

„IT MASTER” PASLAUGOS KAINA

„IT Master“ paslauga padeda sutaupyti. Mūsų uždavinys yra įvertinti Jūsų kompiuterių ūkį ir pateikti optimaliausią sprendimą, kuris tenkintų Jūsų poreikius ir finansines galimybes. Mūsų sukaupta 28 metų patirtis leidžia teigti, kad nuolatinę IT ūkio priežiūrą patikėti „IT Master“ specialistams kainuoja mažiau nei samdyti nuosavą specialistą.

JŪS SUTAUPYSITE, NES:

Profesionaliai sutvarkytos kompiuterių sistemos priežiūra reikalauja mažiau laiko. Prie gerai veikiančios sistemos mūsų darbuotojai sugaišta mažiau laiko nei samdomi darbuotojai, todėl jos priežiūra reikalauja mažesnių išlaidų.
Nuolat kompiuterių priežiūrą atliekanti įmonė daug dažniau susiduria su įvairiais gedimais, todėl juos pašalina greičiau ir efektyviau.
Paslaugos kaina yra nekintanti, kiekvienam klientui nurodoma atskiru susitarimu sutartyje, įvertinus gautą informaciją apie kliento eksploatuojamą kompiuterinę įrangą ir įdiegtus IT sprendimus. Todėl sudėtingesni IT gedimai pareikalaus tik mūsų specialistų žinių ir patirties, bet ne didesnių Jūsų išlaidų.
Taikome lanksčius aptarnavimo modelius, taip siekdami pritaikyti paslaugas prie Jūsų įmonės įrangos specifikos.

PASIRINKITE IT PRIEŽIŪROS PLANĄ PAGAL SAVO POREIKIUS

Vienkartinis IT specialisto apsilankymas – pavienių gedimų šalinimas, įrangos, atskirų programų įdiegimas ir kt.
Ilgalaikis aptarnavimas pasirašius abonentinę sutartį – nuolatinis ir nenutrūkstamas Jūsų įmonės IT ūkio valdymas.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE IT PRIEŽIŪRĄ – KLAUSKITE

„IT Master“ projektų vadovas Saulius Juodvalkis
Skambinkite tel. 8 687 30121
Rašykite el. paštu   [email protected]