Interaktyvieji ekranai

Tobulėjame mes, tobulėja ir IT sprendimai mokykloms. Jeigu seniau kaip vieną svarbiausių daiktų mokymosi klasėje ar auditorijoje įsivaizduodavome lentą, tai dabar jos atitikmuo yra kur kas išmanesnis ir daugiau galimybių turintis įrenginys – interaktyvusis ekranas.

SAMSUNG FLIP interaktyviųjų ekranų serija, UAB INIDA specialistų manymu, yra vienas geriausių pasirinkimų, atsižvelgiant į ekrano galimybes, dydį ir kainą.

SAMSUNG FLIP ekranai gali būti 55“, 65“, 75“ arba 85“ colių įstrižainės dydžio. 55“ colių ekraną galėsite paversti ir naudoti arba horizontaliai, arba vertikaliai. Ant didesnės įstrižainės ekranų vienu metu rašyti galės daugiau žmonių, o tai ypač pravartu dirbant klasėje ar auditorijoje. Visų ekranų valdymas yra labai patogus, o jį perprasti pavyks labai greitai. Rašyti galima paėmus bet kokį pagaliuką – nereikės papildomai rūpintis skaitmeniniais pieštukais, o trynimas – tiesiog ranka.

SAMSUNG FLIP ekranai yra specialiai pritaikyti švietimo įstaigų darbui. Išsirinkti tinkamiausią galite čia:

Mūsų klientai, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, jau įsigijo Samsung Flip interaktyviuosius ekranus ir sėkmingai juos pritaiko paskaitų metu!

Žiūrėkite čia:

Visais klausimais kreipkitės į mokyklų projektų vadybininkę -
Kamilė Kubaitienė

Kamilę Kubaitienę

[email protected]
+370 620 59034