Interaktyvieji ekranai

Tobulėjame mes, tobulėja ir IT sprendimai mokykloms. Jeigu seniau kaip vieną svarbiausių daiktų mokymosi klasėje ar auditorijoje įsivaizduodavome lentą, tai dabar jos atitikmuo yra kur kas išmanesnis ir daugiau galimybių turintis įrenginys – interaktyvusis ekranas.

UAB INIDA specialistų manymu, SAMSUNG interaktyvieji ekranai yra vienas geriausių pasirinkimų, atsižvelgiant į ekrano galimybes, dydį ir kainą.

SAMSUNG interaktyvieji ekranai gali būti 55“, 65“, 75“ arba 85“ colių įstrižainės dydžio. 55“ colių ekraną galėsite paversti ir naudoti arba horizontaliai, arba vertikaliai. Ant didesnės įstrižainės ekranų vienu metu rašyti galės daugiau žmonių, o tai ypač pravartu dirbant klasėje ar auditorijoje. Visų ekranų valdymas yra patogus, o jį perprasti pavyks labai greitai. Prie kiekvieno ekrano yra pridedami du pasyvūs rašikliai (veiks be baterijų), todėl nereikės papildomai rūpintis skaitmeniniais pieštukais. Naujieji Samsung interaktyvūs ekranai su Android operacine sistema leis rašyti ne tik pieštukais, bet ir ranka. Visuose ekranuose trynimas taip pat labai patogus – tiesiog ranka.

SAMSUNG interaktyvieji ekranai skirstomi į dvi kategorijas – Samsung Flip Pro serijos ekranai ir Samsung WAC serijos ekranai. Samsung Flip Pro – turi Tizen operacinę sistemą, o Samsung WAC serijos ekranai turi Android operacinę sistemą, todėl šių ekranų valdymas ir tam tikros funkcijos skirsis. Norint išsirinkti tinkamiausią Jūsų mokymo įstaigai, rekomenduojame pasikonsultuoti su mokyklų projektų vadybininke, kurios kontaktus matysite apačioje.

Visi SAMSUNG interaktyvūs ekranai yra pritaikyti švietimo įstaigų darbui ir jų asortimentą matysite čia:

Mūsų klientai, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, jau įsigijo Samsung Flip interaktyviuosius ekranus ir sėkmingai juos pritaiko paskaitų metu!

Žiūrėkite čia:

Visais klausimais kreipkitės į mokyklų projektų vadybininkę -
Kamilė Kubaitienė

Kamilę Kubaitienę

[email protected]
+370 620 59034