Home

TYLUS, PATIKIMAS, NEBRANGUS

Namams sukurtas „Magnum Home“ kompiuteris

Siūlome visiškai paruoštus naudoti, testuotus asmeninius kompiuterius, atitinkančius namų naudotojų lūkesčius, susijusius su poreikiu mėgautis aukštos kokybės filmais, muzika, nuotraukų peržiūra, žaidimais, greitu darbu internete. Puikiai tinka mokytis ir asmeniniams duomenims saugoti ilgą laiką. Dėl kokybiškos aušinimo sistemos dėka kompiuteriai dirba neskleisdami nereikalingo triukšmo Jūsų namuose.

 

MAGNUM HOME 300

Stalinis kompiuteris su naujos kartos Intel Pentium ir Intel Core i3 procesoriais, skirtas kasdieniams darbams atlikti. Nuo mokymosi iki laisvalaikio. HOME 300 kompiuterių komponentai naudoja mažiau elektros energijos, nenaudojama atskira vaizdo plokštė, todėl kompiuteris yra tylesnis ir efektyvesnis numatytiems darbams.

 

MAGNUM HOME 500

Galingesnis namų serijos modelis, skirtas darbui su grafika, sudėtingesnėms užduotims atlikti. Šio modelio kompiuteriuose naudojamos vidutinio našumo vaizdo plokštės suteikia galimybę kartais pasimėgauti ir naujausiais žaidimais. Jei norima geresnės patirties žaidžiant, rekomenduojame pasižvalgyti į Magnum Game kompiuterių seriją, o jei reikia galingesnio procesoriaus rimties darbams – Magnum Pro seriją.

„MAGNUM“ KOMPIUTERIŲ SERIJOS:

SUSISIEKITE DĖL „MAGNUM“ ĮRANGOS GARANTIJOS PRATĘSIMO

 
  • Skambinkite tel. +370 37 31 12 24
  • Rašykite el. paštu  info@inida.lt
  • Susisiekite su savo asmeniniu vadybininku