Grąžinimo sąlygos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217: „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus, jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, netenkinamas įsigijus elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 85.00).

Pirkėjas turi teisę grąžinti nekokybišką prekę per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos, kai grąžinamos prekės defektai atsirado ne dėl jo kaltės ir prekė yra visos komplektacijos. Prekė turi būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, grąžinama originalioje pakuotėje. Grąžinant būtinas prekės įsigijimo dokumentas ir garantinis talonas. Kokybiškos programinės įrangos, jei pažeista pakuotės apsauga, grąžinti negalima.

Netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Pirkėjui grąžinami sumokėti pinigai.

Prekės grąžinimo išlaidas Pardavėjui apmoka Pirkėjas. Prekės grąžinimo mokestis netaikomas, jei Pardavėjas pristatė ne tą prekę. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pardavėjas.

Prekė laikoma nekokybiška tik po gedimo priežasties ir pobūdžio nustatymo garantiniame servise.