Gedimo registracija

INFORMACIJA APIE ĮRENGINIŲ REGISTRAVIMĄ

Įrenginį gedimui pašalinti galite pristatyti patys, adresu V. Krėvės pr. 13A, Kaunas, II aukštas. Jeigu įrenginys garantinis, su savimi reikia turėti pirkimo dokumentus;
“Nuo durų iki durų” paslaugos vartotojai gedimą gali užregistruoti:
Paskyroje (inida.lt / Paskyra / Gedimo registravimas);
Elektroniniu paštu [email protected]. Registruojant gedimą reikia pateikti įrenginio pavadinimą (jeigu įrenginys garantinis, reikia pateikti sąskaitos faktūros numerį) ir trumpą gedimo aprašymą. Su jumis mūsų darbuotojai susisieks per 1 darbo dieną.
Telefonu +370 37 31 11 05 (Darbo laikas: I – V, 9.00–18.00 val.).

Gedimo šalinimas trunka ne daugiau nei 8 darbo dienas. Gedimo šalinimo eigą galite stebėti Paskyroje arba gauti asmenines žinutes elektroniniu paštu.

REGISTRUODAMASIS SUTINKU SU „INIDA“ SERVISO SĄLYGOMIS.

Visai pateiktai negarantinei įrangai atliekama gedimo nustatymo diagnostika, kaina – 15 €. Jeigu įranga remontuojama, diagnostika atliekama nemokamai.

Įmonės atstovas ar privatus fizinis asmuo, pateikęs kompiuterį remontuoti, patvirtina, kad visa naudojama ar pateikta įdiegti šiame kompiuteryje programinė įranga yra įsigyta legaliai ir jos naudojimas nepažeidžia Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo. UAB „Inida“ neatsako už kompiuterio ir jame esančių duomenų laikiną paėmimą ar praradimą dėl valstybės kontroliuojančių institucijų atliekamo patikrinimo metu aptiktos nelegalios programinės įrangos. Už nelegalią programinę įrangą, įdiegtą remontuoti pateiktame kompiuteryje, atsako kompiuterio savininkas.

Jei pasirinkote paslaugą „Nuo durų iki durų“, Jūs sutinkate sumokėti už įrangos transportavimą iki/iš „Inida“ serviso centro. Kainos: 1) 10 € su PVM už įrangos transportavimą į abi puses – nuo kliento durų iki serviso ir atgal klientui po remonto; 2) 5 € su PVM pasirinktinai į vieną pusę. Šia paslauga nemokamai gali naudotis: 1) VIP ir AUKSINIAI klientai (galioja prekėms, kurių nepasibaigęs garantinio remonto terminas); 2) Visi „Magnum“ kompiuterių naudotojai (kompiuteriams, kurių nepasibaigęs garantinio remonto terminas); 3) Klientai, pirkę prekes ir įsigiję papildomą garantijos praplėtimą.

Patvirtinu, kad esu susipažinęs su Garantinio remonto sąlygomis.

REGISTRUOKITE GEDIMĄ

Savo paskyroje
Skambindami telefonu +370 37 31 11 05
Rašydami el. paštu [email protected]
Atvykdami į UAB „INIDA“ adresu V.Krėvės pr. 13A, Kaunas (II aukštas)