ESET saugumo sprendimai verslui

Apie ESET

Jau 30 metų ESET kuria rinkoje pirmaujančius IT saugumo sprendimus ir paslaugas verslo bei namų vartotojams visame pasaulyje. ESET saugumo sprendimai yra populiarūs dėl mažo sistemos apkrovimo, lengvo naudojimo ir pripažintos grėsmių aptikimo technologijos, kuri užtikrina galingą ir efektyvią apsaugą 24/7. Savo klientams ESET suteikia nemokamą techninę pagalbą lietuvių kalba.

ESET PROTECT Essential

Apsaugo Jūsų įmonės kompiuterius ir mobiliuosius telefonus pažangiausiais nuotoliniu būdu debesyje valdomais saugumo sprendimais. (Išsirinkti tinkamiausią programinę įrangą galite čia).

ESET PROTECT Entry

Įmonės kompiuteriai ir mobilieji įrenginiai apsaugomi pasitelkiant daugiasluoksnę technologiją, kartu su failų serverių apsauga ir elektroninės bankininkystės apsauga. (Išsirinkti tinkamiausią programinę įrangą galite čia).

ESET PROTECT Advanced

Patobulinta apsauga nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų ir nulinės dienos atakų su debesyje valdoma smėliadėžės technologija. (Išsirinkti tinkamiausią programinę įrangą galite čia). 

ESET PROTECT Complete

Apsaugokite turimą el. paštą bei failų dalijimosi ir jų talpyklos aplinką. Šlamšto laiškų filtravimo, kovos su kenkėjiškomis programomis ir sukčiavimo apsaugos derinys padeda apsaugoti jūsų įmonę nuo nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukelia el. paštu vykdomos atakos ir kenkėjiškos programos. (Išsirinkti tinkamiausią programinę įrangą galite čia). 

ESET PROTECT Enterprise

Visapusiškas įrenginių apsaugos, grėsmių aptikimo ir reagavimo sprendimas. Realiu laiku stebi vykstančius įvykius, nuodugniai analizuoja įtartinus failus ir nedelsiant reaguoja į kilusius incidentus ir duomenų pažeidimo atvejus.

ESET PROTECT Mail Plus

Apsaugokite darbuotojų el. paštą - vieną pažeidžiamiausių įmonės sistemų nuo nepageidaujamų ir duomenis pasisavinti siekiančių apgaulingų laiškų su daugiasluoksne technologija bei pašto serverio apsauga.

Daugiau ESET programinės įrangos rasite čia

Iškilus klausimams, ar prireikus pagalbos išsirenkant Jūsų įmonei tinkamiausią ESET programinę įrangą, kreipkitės į vadybininką - Giedrių Raulynaitį: