-14%

Interaktyvus ekranas 75" WA75C INTERACTIVE Touchscreen LED spkr Space grey HDMI/USB 3840x2160, 1200:1, 8ms, 400cd, 178/178

1551
5/5 (Įvertinimų sk.: 1)

Prekės kodas: 29-1275133

Gamintojo kodas: LH75WACWLGCXEN

Gamintojas: Samsung

Garantija: 36 mėnesiai

Likutis:  9

Pristatymo laikas:  Klausti vadybininko

Mažas likutis

Populiarus mokymo įstaigų pasirinkimas!

2.149,57 € 1.848,63 €

Neribotos mokymosi galimybės.

Interaktyvus „Samsung WAC“ serijos ekranas siūlo dinamišką ir įtraukiančią patirtį, sukurtą ateities klasėms. Patobulintas ekrano naudojimas ir suderinamumas leidžia mokytojams lengviau naudotis švietimo programėlėmis, o vaikams atrasti mokymosi džiaugsmą.

Sustiprinkite mokymasi su jau pažįstama naudotojo patirtimi (UX)

Android OS

„WAC“ produktų serija yra Android-OS produktas, suteikiantis intuityvią ir patogią naudojimo patirtį. Jo suderinamumas su Android įrenginiais leidžia mokytojams sustiprinti mokymą ir suteikia galimybę dažniausiai naudojamas programėles redaguoti namų ekrane.

Galimybė rodyti kelis ekranus vienu metu.

Lengvai suderinami keli veiksmai.

Įvairios ekrano režimo parinktys, įskaitant padalytą ekraną ir kelis langus, leidžia mokytojams lengvai rodyti ir skaityti kelis „WAC“ serijos langus vienu metu. Toks lankstumas padeda pedagogams patogiai pasiekti visą informaciją, reikalingą įdomiai mokymosi aplinkai sukurti.

Išmanus, belaidis kelių įrenginių bendrinimas

Galingas ekrano bendrinimas

Siekiant užtikrinti maksimalų produktyvumą, naudotojai vienu metu gali dalintis iki devynių ekranų. Ši funkcija užtikrina, kad mokiniai aktyviai dalyvautų mokymosi procese, nes turiniu gali būti dalinamasi tarp pagrindinio ekrano ir individualių įrenginių. Ekranas suderinamas su IOS, Mac, Windows, Android ir Chrome OS.

 

Kurkite įdomesnes pamokas naudodami išmaniąsias programėles

Išmani programa klasėms

Svarbios programėlės ir įrankiai gali būti patogiai įtraukti į namų ekraną siekiant geresnio prieinamumo. Išmaniosios programėlės, tokios kaip laikmatis ir laiko skaičiuoklis, padeda mokytojams kūrybiškai vesti pamokas ir sukurti įdomią aplinką mokiniams.

Geresnė sąveika su daugiafunkciu prisilietimu.

Daugkartinis prisilietimas iki 20 kartų

Keli vartotojai vienu metu gali naudotis lenta su daugiafunkciu prisilietimu. Iki 20 prisileitimo taškų leidžia studentams ir mokytojams tarpusavyje bendradarbiauti ir mokytis smagiau.

Keisk rašiklį neikeisdamas nustatymų

Dvigubas rašiklis.

Dvigubo rašymo funkcija leidžia vienu metu naudoti skirtingus rašiklius. Dėka dvipusio rašiklio antgalio vartotojai gali lengvai pereiti prie kitos spalvos nekeičiant nustatymų ar nenutraukiant rašymo eigos.

Pamokos prasideda greitai su USB-C jungtimi.

3 - viename USB-C prieiga

Ryšys pagerinamas su 3 viename USB-C prieiga, suteikiant galimybę atvaizduoti ekraną, kontroliuoti prisilietimą ir išorinius įrenginius (daugiausia 65W). Mokytojai paprastai gali prisijungti prie USB Type-C prievado, suteikiant jiems galimybę dėstyti interaktyvias ir įtraukiančias pamokas be jokio vargo.

Prieinama bet kokio dydžio klasėms

HDMI Out ryšys

Su HDMI funkcija lentos turiniu galima dalintis ir didesniame ekrane. Tai užtikrina mokytojų galimybes suteikti interaktyvias patirtis realiu laiku. Mokiniai gali lengvai stebėti ekrano turinį nepriklausomai nuo lentos dydžio ar jų sėdimos vietos.

Specifikacija

Product Description Samsung Interactive Display WA75C WAC Series - 75" LED-backlit LCD display - 4K - for education / business
Product Type LED-backlit LCD flat panel display with touchscreen (multi touch)
Diagonal Class 75"
Commercial Use Yes - education / business
Platform Android
Resolution 3840 x 2160
Display Format 4K UHD (2160p)
Frame Rate & Enhancement Technology 60 Hz Refresh Rate
Video Interface HDMI, USB-C
HDMI Ports Qty 3 ports
Connectivity Wi-Fi, LAN, Bluetooth
PC Interface VGA (HD-15)
Technology ADS
LCD Backlight Technology LED backlight
Image Aspect Ratio 16:9
TV Tuner No tuner
Picture Enhancements 72% Colour Gamut
Storage Capacity 32 GB
USB 5 ports
Included Accessories 2 touch double-sided pens
Voltage AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Operational 385 Watt
Dimensions (WxDxH) - without stand 170.9 cm x 8.8 cm x 102 cm
Weight 45.5 kg

Panašios prekės