„Inida“ šiandien

UAB „Inida“ – viena iš lanksčiausių naujų technologijų, idėjų ir verslo sprendimų lyderių Lietuvoje. Savo klientams siūlanti informacinių technologijų produktus ir IT priežiūros paslaugas, skirtas darbui palengvinti ir verslo galimybėms pagerinti. Įmonė rinkoje veikia daugiau nei 30 metų, todėl turi tvirtas vertybes, kurios skatina klientų pasitikėjimą ir verslo sėkmę.

Svarbiausia vertybė – patenkintas klientas, todėl kuriant projektus siekiama, kad jie išspręstų esamas IT problemas ir tas, kurios gali kilti ateityje. Kompanijoje dirba įvairių IT sričių specialistai, kurių pagalba įmanoma pačius sudėtingiausius uždavinius paversti paprastais ir kainos bei laiko atžvilgiu optimaliais sprendimais.

Mes dalinamės patirtimi ir naujausių technologijų naujienomis. Siekiame, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas ir gaminamus produktus.

Pagrindinės „Inida“ veiklos sritys:

Šiuo metu UAB „Inida“ siūlo kompiuterinės įrangos prekes ir paslaugas verslo įmonėms. Stacionarių ir nešiojamųjų kompiuterių, tarnybinių stočių, periferinės ir kitos kompiuterinės bei programinės įrangos pardavimą, diegimą ir priežiūrą.

Turime vieną iš didžiausių Lietuvoje kompiuterių gamybos skyrių, vykdome didmeninę prekybą „Magnum“ prekiniu ženklu pažymėtais kompiuteriais ir tarnybinėmis stotimis. Atliekame individualius klientų užsakymus.

Užtikriname greitą mūsų gaminamos IT įrangos aptarnavimą visoje Lietuvoje. Prireikus kompiuterinės įrangos garantinio remonto paslaugų, mes kompiuterinę įrangą tą pačią dieną paimame iš kliento darbo vietos, operatyviai sutaisome ir grąžiname.

Įmonėms, norinčioms pamiršti visus rūpesčius, susijusius su kompiuterinės įrangos priežiūra ir atnaujinimu, siūlome kompiuterinės įrangos priežiūros paslaugą „IT master“. Mes visiškai pasirūpiname Jūsų kompiuteriais ir serveriais: tinkamai paruošiame darbui, įdiegiame reikalingas programas, administruojame kompiuterių tinklus ir prižiūrime įrangą, nuolat ją atnaujiname.